Feesten met Sprookjesbosbewoners
NEDERLAND • 04-09-2009 • De hoofdrolspelers uit de Sprookjesboom van de EFTELING gaan weer een nieuw avontuur aan: een televisieprogramma samen met kinderen. Roodkapje, Draak, Assepoester, Wolf, Heks en alle andere bewoners van het Sprookjesbos gaan samen met de kleintjes zingen en dansen.
Z@ppelin
Vanaf 8 september is het nieuwe televisieprogramma Sprookjesboomfeest te zien bij de TROS op Z@ppelin. Het programma duurt ruim een kwartier en wordt elke dinsdag en woensdag rond 8.15 uur uitgezonden. Rond het middaguur wordt Sprookjesboomfeest herhaald.
Sprookjesboek
In Sprookjesboomfeest zijn er kinderen op bezoek in het Sprookjesbos. Presentatrice Marike Folles – bekend van de musicals Sprookjesboom op Reis en Assepoester – leest voor uit het grote sprookjesboek en de kinderen kunnen aan de Sprookjesbosbewoners dingen vragen die ze altijd al wilden weten. Samen kijken ze naar een aflevering van de populaire animatieserie Sprookjesboom en er wordt gedanst en gezongen.
Musical
Sprookjesboomfeest is opgenomen in het decor van Sprookjesboom de Musical, die op dit moment op de planken staat van Theater de Efteling. De opnamen vonden plaats nog voor de repetities voor de musical werden gehouden. Sprookjesboomfeest is bedoeld voor de doelgroep drie- tot zevenjarigen. De serie is geproduceerd door Efteling Brand Development.
MEER NIEUWS • PARKPROFIEL • WEBSITE
________________________________________________________________________________
© 2009 TEKST EN FOTO: PARKPLANET
|
Wat andere mensen zochten:
|
|
|
|
|